Vítejte na stránkách obce Obec Bozkov.
Nastavení zobrazení

Poutní fotbal pro mládež

• OI Developer
  • 79

V sobotu 2.července se v horkém letním odpoledni konalo na Bozkovském fotbalovém hřišti charitativní fotbalové utkání.

Utkání proběhlo mezi starou gardou Bozkovských fotbalistů a týmem složeným z kamarádů a známých Karla Nováka, z kterých byla největším „tahákem“ účast herce a komika Tomáše Měcháčka a bývalého reprezentačního cyklisty Standy Kozubka.

Výtěžek z této akce byl určen na podporu sportujících dětí obce Bozkov. Na dobrovolném vstupném, a také díky prodeji ručně vyráběných náramků, se vybrala částka 7.900,- Kč.

Dále je potřeba zmínit i nemalou částku, kterou samotnou akci podpořila restaurace a penzion Dřevěnka a obec Bozkov.

Tímto bychom chtěli všem zúčastněným a sponzorům za jejich podporu poděkovat

Novinky z obce a volného času

Hasičské maškarní bály

publikováno: 1. 2. 2024,