Vítejte na stránkách obce Obec Bozkov.
Používáme cookies
Chceme, abyste sledovali vy nás, ne my vás. Pro správnou funkčnost webu nějaké cookies potřebujeme. Své nastavení cookies můžete změnit pomocí nastavení cookie.
Nastavení zobrazení

Velký úspěch dorostenců SDH Bozkov

  • OI Developer
  • 316

V neděli 5. června 2022 se dorostenecká družstva SDH Bozkov  zúčastnila Krajského kola dorostu v požárním sportu, které se konalo v Zákupech

O postup na Mistrovství České republiky zde bojovalo 6 družstev dorostenek a 8 týmů dorostenců. Byl to velmi dlouhý a náročný den , ale jak se říká konec dobrý, všechno dobré.

Dorostenky v oslabené sestavě statečně bojovaly a s konečným 3. místem musíme být naprosto spokojeni, dobrá práce. Zde musím ocenit a poděkovat Elišce Lukešové z Roprachtic za pomoc s holkami během jara i za vedení holek na této soutěži, skvělá práce

Kluci začali skvěle, nádherná štafeta značila první místo v této disciplíně . Poté úspěšně zvládli testy a na následujícím požárním útoku jsme nakonec urvali 3. místo. Závěrečnou disciplínu - stovky jsme pak zvládli skvěle, když si většina kluků udělala osobní rekordy !! a v součtu to znamenalo jediné - první místo dorostenců SDH Bozkov na krajském kole a postup na Mistrovství České republiky do Ústí nad Labem !!!.

Kluci soutěží teprve druhou sezonu a za jejich postupem je opravdu velká spousta treninkových hodin a velké množství tvrdé práce. Za mě velká gratulace a uděláme vše pro to, abychom se na mistrovství připravili co nejlépe.

Musím ocenit nadstandartní spolupráci s SDH Roprachtice, nejen že nám Eliška pomáhá, ale 4 jejich členové za naše družstva i běhají.

Úspěšný dorost SDH Bozkov:

Holky: Anna Marková, Petra Kunceová, Bára Kunceová, Viktore Budná, Marie Martínková,Tereza Petřinová, Anna Václavíková, na okresním kole s holkami závodila i Tereza Pluhařová z SDH Hodkovice nad Mohelkou.

Kluci: Jakub Hušek, Břetislav Koucký, David Soukup, Martin Blažek, Tomáš Veselý, Tomáš Červený, Jindřich Lukeš, Matěj Šimůnek


Karel Čermák ml, vedoucí družstva a trenér

Novinky z volného času

Program sjezdu

publikováno: 20. 6. 2024

  • admin OU

Pátek 5. 7. 2024

Infocentrum Sjezdu rodáků - otevřeno v místní sokolovně

  • v pátek od 16:00-20:00
  • v sobotu od 10:00-20:00
  • v neděli od 9:00-16:00

Sjezd rodáků 2024

publikováno: 14. 6. 2024,

  • začíná v pátek 5. 7. 16:00 - končí v neděli 7. 7. 23:59
Sjezd rodáků 2024

Zastupitelé obce Bozkov Vás, co nejsrdečněji zvou na Sjezd rodáků a přátel Bozkova, který se bude konat u příležitosti tradiční bozkovské pouti ve dnech 5. a 7. července 2024

KROK ZA KROKEM BOZKOVEM 2024

V rámci Sjezdu rodáků bude od pátku 16 hodin otevřeno infocentrum v budově Sokolovny. Zde si můžete vyzvednout mapku Bozkova, do které jsem pro vás vyznačili místa, kde budou umístěny výstavy a expozice. Tato místa budou otevřena v sobotu od 11.00 do 18:00 hodin a v neděli od 11:00 do 15:00 hodin. Zde budou připraveni organizátoři, kteří vám podají zasvěcené informace a kde budete odměněni samolepkou, kterou si vlepíte do připravené mapy. Jednotlivá místa můžete navštěvovat v libovolném pořadí.

1/ Sokolovna – infocentrum Sjezdu rodáků a přátel obce Bozkova 2024, prezentace TJ Sokol Bozkov, Motosport Bozkov, Myslivecké sdružení Bozkov, Včelaři Bozkov, Spolek stálého zdraví Bozkov, podpisová stěna , prohlídka budovy
2/ Kostel navštívení pany Marie – mše svatá, výstava obrazů, prohlídky chrámu, komentované prohlídky
3/ Základní škola – dny otevřených dveří, výstava plastik vyrobených školními dětmi
4/ Mateřská škola – dny otevřených dveří, přijď se podívat na místo, kde se ti po obědě tak hezky spalo
5/ Hospůdka Dřevěnka – skvělé jídlo a pití, výborná obsluha, nádherné ubytování, komentované prohlídky
6/ Sportovní areál – sobotní program, zajdi se podívat i na hasičské hřiště
7/ Kaple ,,U Matičky“ – navštivte krásné místo nedaleko od náměstí
8/ Kaple ,,Sejkorská kaplička“ – navštivte krásné místo se vzácnou vnitřní malbou(dostupné automobilem)
9/ Hasičská zbrojnice – prezentace hasičů a ukázka hasičské techniky
10/ Jeskyňářská klubovna – navštiv novou klubovnu jeskyňářů s lezeckou stěnou na parkovišti
11/ Bozkovské jeskyně (hala,vestibul) – jeskyně tak trochu jinak, komentované prohlídky
12/ Zasedací místnost OÚ – výstava místních kronik a historických map


Pokud se Vám podaří nasbírat všechny samolepky z prezentovaných míst, nebo alespoň velkou většinu, navštivte znovu infocentrum v sokolovně, kde pro Vás máme připravenou samolepku, která potvrdí Vaši účast putování Bozkovem. Zároveň budete odměněni srdíčkem z Bozkova na památku a připomenutí si Sjezdu v budoucnu. Srdíčka pro nás připravili šikovné ruce některých bozkovských žen, za což jim za organizátory velice děkujeme.

Cesta do pravěku

publikováno: 29. 5. 2024,

  • začíná v neděli 9. 6. 09:00 - končí v 11:00
  •  místo konání Farní zahrada
Cesta do pravěku

Pozor děti,vezměte rodiče nebo prarodiče a vydejte se s námi na dobrodružnou cestu do pravěku.