Vítejte na stránkách obce Obec Bozkov.
Nastavení zobrazení

Sokolíci na táboře

• OI Developer
  • 57

Ve dnech 11. - 15. 7. 2022 proběhl historicky první tábor pro nejmladší cvičence TJ Sokol Bozkov.

Tábor byl zaměřen v první řadě turisticky, ale nevynechali jsme ani žádné hřiště, které se nám připletlo do cesty. Za týden jsme zvládli našlapat necelých 50 kilometrů a počasí nám přálo.

V pondělí jsme se vydali pěšky do Semil, kde jsme navštívili profi Hasiče, pohráli si na hřišti a autobusem se vrátili zpět. Úterý bylo ve znamení nejdelší túry z Vysokého nad Jizerou, přes Vošmendu s opékáním buřtů k obědu, do Bozkova. Ve středu jsme si vychutnali obě cesty k vlaku, kterým jsme vyjeli na Malou Skálu. Spousta dětských hřišť a pizza, tomu říkáme prima odpočinkový program. Ve čtvrtek jsme se těšili na Lesopark u Cimrmanovy rozhledny v Příchovicích. Nechyběly úkoly zaměřené na sport i vědomosti. Pátek byl jediným dnem, kdy jsme vynechali veškeré dopravní prostředky a došli si po svých do Jesenného na lesní hřiště za vesnicí. Se svačinkou na koupališti a zmrzlinou v Bozkově jsme byli plní síly i na závěrečné hrátky s překážkami na bozkovském hřišti, kde jsme poté společně s rodiči poseděli u pikniku a celý tábor zhodnotili.

Dle ohlasů rodičů můžeme soudit, že se tábor vydařil na jedničku a snad na něj děti budou vzpomínat s úsměvem na tváři stejně tak jako my.

Klára a Šárka

Novinky z volného času

Hasičské maškarní bály

publikováno: 1. 2. 2024,