Vítejte na stránkách obce Obec Bozkov.
Nastavení zobrazení

SDH Bozkov vybojoval další účast na Mistrovství ČR

• OI Developer
  • 87

Náročný hasičský program pokračoval Krajským kolem v požárním sportu, které se dnes konalo v Turnově.

Na rozpáleném stadionu se o postup na Mistrovství republiky přijelo poprat 6 družstev mužů a 6 družstev žen.

V kategorii žen to bylo od začátku jasné - otázka byla jestli Poniklá někde zaváhá nebo ne...To se nestalo a tak ženy Poniklé zaslouženě zvítězily, na druhém místě skončily naše ženy Bozkova a třetí místo obsadily Karlinky. Z mého pohledu velmi dobře odvedená práce a pochvala za dobrou reprezentaci SDH Bozkov.
V mužích to bylo z mého pohledu dopředu dané, že o postup se utkají Bozkov a Olešnice , výsledky okresních kol mluvili jasně.
Hned první disciplína - štafeta 4x100 přinesla zajímavé události - Olešnici se pořádně nepovedl ani jeden pokus, Bozkov první pokus neplatný... naštěstí naše druhá štafeta udržela nervy na uzdě a předvedla nejlepší výkon dne.
V požárním útoku Olešnice prvním pokusem ukázala, proč je spolufavoritem, čas 25,75 značil vedení a nakones se ukázal i jako vítězný. Naši kluci pokračovali v duchu"nejdříve pokazim první pokus a pak to napravím , takže po příšerném prvním útoku přichází povedený druhý a s časem 25.90 zapisujeme druhé místo.
Závěrečné stovky už tolik dramatu nepřinesly, SDH Bozkov zde dominoval a v součtu to tak značí jediné - stáváme se krajskými přeborníky a jedeme na Mistrovství republiky !!!
Chci celému týmu poděkovat za odvedené výkony a těšíme se na konec prázdnin, kdy budeme reprezentovat SDH Bozkov i Liberecký kraj na MČR v Pardubicích
Chci také poděkovat dnešní doprovodné skupině, Jakub Hušek, Bára Kunceová a Petra Kunceová odvedli skvělou práci při zapisování časů a foto/video dokumentaci

Novinky z volného času

Zvěřinové hody

publikováno: 25. 2. 2024,

• začíná v pátek 22. 3. 11:00 - končí v sobotu 23. 3. 20:00
  •  místo konání Restaurace Dřevěnka
Zvěřinové hody

Krajové speciality, tradiční a chuťově specifická jídla ZE ZVĚŘINY.
Inspirováno recepty z krkonošských chalup z doby minulé i současné, které se stanou důvodem k pohodovému posezení v Dřevěnce.

Info a rezervace na telefonu 603 944 728, www.drevenkabozkov.cz

publikováno: 22. 2. 2024