Od posledního článku se naši mladí hasiči zúčastnili dvou soutěží. Nejrve v pondělí 8. května v Kundraticích a poté 13. května na domácí půdě v Bozkově. Obě soutěže lze hodnotit jako velmi úspěšné.

V Kundraticích se bojovalo v požárním útoku a ve štafetě  4x60 a v obou kategoriích se představilo více než 40 družstev

Našemu družstvu starších se pěkně povedla štafeta, bohužel při útoku se nepovedlo nabrat vodu a tak skončili až  na konci první desítky startovního pořadí

Mladší B tým bojoval statečně  získal velmi pěkné 8 místo. Nejlépe si vedl opět mladší A tým, který po dobrém výkonu obsadil 4. místo a to jen díky horšímu požárnímu útoku.

Výsledky:

Mladší: 1. Chuchelna A, 2.Bělá A, 3. Bitouchov, 4. Bozkov A, 8. Bozkov B

Starší: 1.Jablonec nad Jizerou, 2. Studenec, 3. Bitouchov, 9. Bozkov

V sobotu 13. května jsme pak pořádali soutěž na našem areálu. Mladší běželi pouze požární útok, starší navíc útok CTIF. Prezentovalo se celkem 35  družstev a jelikož počasí vydrželo, byla to vcelku povedená akce. Navíc se nám dařilo i sportovně

Družstvo starších předvedlo velmi solidní útok CTIF a požární útok byl proti minulému týdnu o hodně lepší, přesto to na nejlepší nestačilo a obsadili jsme  opět 9. místo.

V kategorii starších to bylo o poznání veselejší. Mladší B družstvo se lepší soutěž od soutěže a sobotní výkon stačil na krásné 7. místo, Ačko se do toho pořádně obulo, dokázalo se vyvarovat chyb a dosažený krásný čas 18:60 se nakonec ukázal jako vítězný. Velká gratulace, vyhrát doma před svými fanoušky,to se počítá !

Mladší: 1. Bozkov A, 2.Bitouchov,3. Košťálov, 7. Bozkov B

Starší: 1.Jablonec nad Jizerou, 2. Semily I A, 3. Roprachtice, 9. Bozkov