^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Plakaty na akce

Arrow
Arrow
Slider

Vstupenky do sokolovny Bozkov

logo evstuenka

 

planujvylety.cz

www.vsekolem.cz

Přihlášení

Od posledního článku se naši mladí hasiči zúčastnili dvou soutěží. Nejrve v pondělí 8. května v Kundraticích a poté 13. května na domácí půdě v Bozkově. Obě soutěže lze hodnotit jako velmi úspěšné.

V Kundraticích se bojovalo v požárním útoku a ve štafetě  4x60 a v obou kategoriích se představilo více než 40 družstev

Našemu družstvu starších se pěkně povedla štafeta, bohužel při útoku se nepovedlo nabrat vodu a tak skončili až  na konci první desítky startovního pořadí

Mladší B tým bojoval statečně  získal velmi pěkné 8 místo. Nejlépe si vedl opět mladší A tým, který po dobrém výkonu obsadil 4. místo a to jen díky horšímu požárnímu útoku.

Výsledky:

Mladší: 1. Chuchelna A, 2.Bělá A, 3. Bitouchov, 4. Bozkov A, 8. Bozkov B

Starší: 1.Jablonec nad Jizerou, 2. Studenec, 3. Bitouchov, 9. Bozkov

 

V sobotu 13. května jsme pak pořádali soutěž na našem areálu. Mladší běželi pouze požární útok, starší navíc útok CTIF. Prezentovalo se celkem 35  družstev a jelikož počasí vydrželo, byla to vcelku povedená akce. Navíc se nám dařilo i sportovně

Družstvo starších předvedlo velmi solidní útok CTIF a požární útok byl proti minulému týdnu o hodně lepší, přesto to na nejlepší nestačilo a obsadili jsme  opět 9. místo.

V kategorii starších to bylo o poznání veselejší. Mladší B družstvo se lepší soutěž od soutěže a sobotní výkon stačil na krásné 7. místo, Ačko se do toho pořádně obulo, dokázalo se vyvarovat chyb a dosažený krásný čas 18:60 se nakonec ukázal jako vítězný. Velká gratulace, vyhrát doma před svými fanoušky,to se počítá !

Mladší: 1. Bozkov A, 2.Bitouchov,3. Košťálov, 7. Bozkov B

Starší: 1.Jablonec nad Jizerou, 2. Semily I A, 3. Roprachtice, 9. Bozkov

 

Kompletní fotogalerie