^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Mobilní rozhlas

Vstupenky do sokolovny Bozkov

logo evstuenka

 

planujvylety.cz

www.vsekolem.cz

Přihlášení

Stala se věc, na kterou by si nikdo před pár lety asi nevsadil.... muži SDH Bozkov na Mistrovství ČR v požárním sportu obsadí celkové 5. místo, v požárním útoku nenajdou přemožitele a získají titul mistrů republiky.... tak to už není scifi ale realita...
Nemám k tomu moc slov, jen poděkování - všem kluků za poctivou práci a tunu dřiny v treninkách, Karolína Bušková za dobře odvedenou práci vedoucího družstva, všem našim fanouškům co vážili dalekou cestu do Ústí a ničili své hlasivky, Libereckému kraji a HZS Libereckého kraje za podporu s propagací a logistikou a samozřejmě Obci Bozkov za dlouhodobou podporu, bez které by to určitě nešlo.

Každopádně toto je úspěch, který nebude snadné opakovat a je výzvou i motivací do další práce, a to nejen pro muže 

Video vítězného útoku zde !!

V sobotu 14.7.2018 se v Turnově konalo krajské kolo požárního sportu. Ženy SDH Bozkov obsadily po pěkných výkonech krásné 2. místo za suverenní Poniklou a velký úspěch dosáhli naši muži, kteří zvítězili a postoupili tak na Mistrovství České republiky, které se koná  24-26.8.2018 v Liberci.. Děkujeme za skvělou  reprezentaci a přejeme hodně štěstí na mistrovství. !

Reportáž České televize z těchto závodů: