^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Žádné akce k dispozici

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Zdravíme z čtvrtého dne, dnes byl na programu stejný okruh jako ve středu. Po včerejším dni byl zrušen jeden test, kvuli prachu. Ten stejný se nejel ani dnes s tím, že se otevře možná na druhé kolo a tak se i stalo. Po včerejším dni se vydal na trať první Robo, celý den se mu na testech dařilo a neměl ani žádné velké problémy. Z našeho týmu byl proto nejrychlejší. Tomáš s Milanem jeli dost vyrovnaně a dnes se jim také vyhnuli větší problémy. Z této dvojice byl nakonec lepší Milan, který těžil na jednom z testů, který mu sednul a Tomáš na něm nedokázal jet tak rychle. V součtu dne, jeli kluci vyrovnané výkony a to jim zajistilo další posun ve výsledkové listině. Jezdci pomalu klepaji na dveře první desítky, když dnes obsadili po čtyřech dnech 12. místo v klubech. Posun výš je ještě reálný a do konce soutěže zbývají ještě dva dny.
Kuřt si dnes vybral svojí dávku smůly. Včera kdy nachatyl trestné minuty na trati, si dnes zlepšil náladu. Trať objel čistý, testy ho bavili a jelo se mu dobře. Bohužel po posledním testu objevil závadu na spojce své motorky. V prefinishi se snažilo přijít co se stalo, nakonec se problém objevil v povolenem spojkovem koši. Zjištění a oprava závady zabrala ale dost času, tudíž Kuřt opět nachytal tvrdé minuty. Motorku má ale v pořádku a zítra vyráží do dalšího dne.

Čekají nás ještě dva dny, tak držte palce a budeme všichni doufat, ze se jeste podaří výsledek vylepšit.