^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Žádné akce k dispozici

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Ahoj...máme pro vás konečně trochu uklidňující zprávy. Včerejší den byl opravdu náročný po všech směrech. Začal bych asi tím jak to bylo s motorky. Předchozí den nám Chilan přivezl motorky až v skoro pravou pulnoc. Padlo tedy rozhodnutí, jít se raději vyspat a pustit se do montovani brzo ráno. Měli jsme zprávy, že by nebyl problém předat motorky i v neděli, což nás příjemně uklidnilo. Ráno budík v šest hodin, rychlá snídaně a na sedmou hodinu už v paddocku, kde na nás čekaly naše motorky. Okamžitě jsme se dali do postavení zázemí, které Chilan přivezl. Pak už vybalování motorek z krabic a postupná montáž. Bylo toho opravdu dost, prezout gumy, dát moussy, motorku výkonově otevřít, vyměnit celý karburator, předělat elektriku, nalepit cisla, atd.... Vše šlo podle plánu, do té doby, než přišla zpráva, že musíme odevzdat motorky do uzavřeného parkoviště do jedné hodiny odpoledne. Pak už máme smůlu. V tu chvíli se vse rozjelo snad na 1000%, montovali jsme za bozkovsky tým uplne všichni i s Chilany. Bylo to vše velice náročné, čtyři motorky, hodně lidi, obrovské horko... V jednu hodinu ale byly motorky připravené k předání do UP i s krátkým projetim po městě. Za to patří dík všem, kdo se na montovani podilel....složit, připravit a odevzdat 4 motorky za 6 hodin, to byl opravdu masakr.
Po předání následovala domluva s Chilanem na servisu v závodě a upřesnění ostatních věcí.
Večer bylo ve městě skromné zahájení šestidenní, kterého se zúčastnily všichni týmy a samozřejmě i náš tým Motosport Bozkov. Po průvodu proběhla krátká oslava toho, že se po všech problémech podařilo udělat vše proto, aby kluci mohli v pondělí odstartovat.