^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Žádné akce k dispozici

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Zdravíme opět po náročném dni v Chile. Kluci měli na dnešek projité všechny měřené testy krom jednoho posledního.
Během dne nám měli dorazit motorky od GasGasu a proto se rozhodlo, že dnes všichni počkáme na ubytování. V případě potřeby budeme připraveni na rychlou reakci a přípravu motorek.
Ráno po vydatné snídani měli kluci na programu administrativní přejímky. Hned po nich měli následovat technické a předání motorek do UP. Bohužel motorky nebyli, takže po administrativních přijímkách se kluci opět vrátili na ubytování. Zde proběhlo uspořádání náhradních dilu, příprava oblečení, vybavení jezdců a ledvinek s nářadím.
Po obědě jsme nadále čekali na motorky, které stále nebyly. Měli jsme zprávy z letiště, že musíme počkat na vycleni motorek, které se stále nedaří. Pomalu začala propukat panika aby se vše stihlo a rychlé krizové jednání. Podle zpráv co máme v tuto chvíli musel místní Chilan úředníky na letišti uplatit, aby motorky vydali ještě dnes. O víkendu tu nikdo nepracuje a tudíž už by bylo na vše pozdě.
Momentálně je zde místního času půl desáté v noci a motorky stále nemáme k dispozici. Víme, že už jsou na cestě k nám, čekáme na příjezd a okamžitě se pouštíme do skládání motorek a servisu, čeká nás noční práce, dost možná do brzkých ranních hodin aby byly motorky připravené.
Děláme pro to všechno možné ale asi zdejší úřady motorkám moc nepřejí. Například tým Mexika nemá v tuto chvíli kontejner ani v místě závodu.
Držte nám palce a věřte s námi, že se nám podaří všechno zvládnout tak, aby se kluci mohli v pondělí postavit na start.