^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Žádné akce k dispozici

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Většina našich sledujících a příznivců už spoustu vědí ale i pro ty ostatní...po dlouhém rozhodování a velkých problémech Motosport Bozkov nebude chybět na mezinárodní šestidenní 2018 v Chile.
Je to tak, dlouhá nepřerušená čára účastní ani letos nebude přerušena. Motosport Bozkov staví jako jediný klub z české republiky tým do klubové soutěže na šestidenní.
Náš tým budou hájit Tomáš Koucký, Milan Kottek ( Enduroklub Semily) a Robert Friedrich ( Motokrosová škola). Kluci mají natrénováno a věříme, že pokud se vše vydaří, nezklamou a budou se snažit o co nejlepší výsledek. V týmu jsem měl jet původně i Já, bohužel při závodech ve Vysokém nad Jizerou jsem si přivodil poměrně těžký uraz ruky s následnou operací. Doba na léčení byla úplně hraniční. Následovalo u mě těžké rozhodování, jak s touto situací naložit...nakonec za mě padlo rozhodnutí, letošní start vypustit a umožnit místo někomu, kdo bude 100procentně připraven a nebude klukům kazit výsledek v nejistotě, jestli by vůbec bylo možné na motorce jet a hlavně dojet. Jako náhradník byl nasazen zmiňovaný Robert Friedrich. Za Motosport Bozkov se účastní i Milan Kurfiřt, který startuje v druhém týmu.

V tuto chvíli máme zabalené všechny zavazadla, vyřízené všechny potřebné věci a už jen čekáme. Dnes (v neděli) ve 3 hodiny ráno nasedáme do auta a jedeme směr letiště Mnichov, kde budeme čekat na let. V 11:50 nám letí letadlo směr Toronto a nadále Santiago de Chile. Čeká nás tudíž náročný let okolo 19 hodin, tak snad všechno zvládneme v pořádku. Výprava je složená z 8 členů, kdy další člen nás doplní v Chile za týden.

Od dnešního dne se budeme snažit na této skupině umisťovat fotky, videa a reporty, jak už z cesty, příprav tak pak hlavně samotného závodu.

Budeme rádi, pokud nás tu budete sledovat, reagovat na naše příspěvky a hlavně nám držet palce.

Zatím se loučím a během zítřka se můžete těšit už třeba na první příspěvky z Mnichova.

Zdravím za Motosport Bozkov Jakub Koucký