^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Akce Bozkov

Vstupenky do sokolovny Bozkov

logo evstuenka

 

planujvylety.cz

www.vsekolem.cz

Přihlášení

Zdravím fandy motosportu Bozkov,

Dnes jsme absolvovali třetí den na ISDE 2017 ve Francii. Trať byla oproti prvním dvou dnům úplně jiná. Jelo se přibližně 260 km a kolo obsahovalo 4 cross testy a 5 časových kontrol plus prefinish.

Trať byla výrazně lehčí, jelo se převážně po lesních cestách a asfaltových silnicích. Samozřejmě nechyběl jeden krásný výjezd a sjezd. Do časových kontrol jsme si najížděli okolo deseti minut. Dá se říct, že to byl odpočinkový den.

Testy byly také nové, až na cross test u Carrefuru, který se jede každý den. Dnes jsme ho jeli na konci. Testy byly postaveny všechny na stejném principu a to tak, že byly namotané na odkloněné louce. Cross test číslo 1 se jel dvakrát a v druhém průjezdu byl značně rozbitý.

Dneska se nám opět prášilo, i když předpověď hlásila déšť, z kterého bylo nakonec pár kapek.

Z týmu Bozkov 1 se dnes dařilo nejvíce Kubovi. Jel velice rychle a Lukášům poodjel o 30 vteřin. V celkovém pořadí to znamená propad o jedno místo a to na 20.pozici. V týmu Bozkov 2 měl dnes potíže Jeníček, když na jednom testu zničil páku zadní brzdy a páčku přední brzdy najednou a ztratil nějaký čas. Tím pádem byl nejrychlejší Kuřt. Ve výsledku to znamená posun na 63.pozici.