^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Mobilní rozhlas

Akce Bozkov

Vstupenky do sokolovny Bozkov

logo evstuenka

 

planujvylety.cz

www.vsekolem.cz

Přihlášení

Zdravíme z dalšího Španělského dne,

 

dnešní den začal tím, že Tomáš napravil včerejší průser. Ráno kolem 8 vstal, vzal kolo a vyrazil do blízkého městečka Los Arcos pro bagety. Proběhla snídaně a vrhlo se na dodělání motorek. Celé dopoledne příprava motorek. Po obědě se ještě něco málo dělalo na motorkách a dohadovalo se, kam půjdeme na testy.

Nakonec se šlo na enduro test a jeden cross test. Enduro test Zuniga, který je vzdálen od depa cca 30 km. Začátek na poli a z pole se vjelo do lesa, kde se to klikatí po úzkých cestičkách. Z cestiček nás to navedlo na motokrosovou trať, ze které se vjelo zpět do lesa. Po lese se jede pořád jednokolejkou a nic pomalého. Chůzí cca 90 min, na jízdu uvidíme.  Cestou zpět se jelo kolem testu Gastiain motocross. Celý test je natažen na strništi se dvěma přeskoky přes cestu a pár přeskoků přes vodní příkop. Test je velmi rychlý. Zítra nás čeká ještě projití dvou testů a doladění motorek. 
Přejímky nás čekají v neděli formální a v pondělí technické. Zítra se chystáme na výlet po místní kultuře na místní hrad, podle kterého se údajně jmenuje město Los Arcos. Nálada tu zatím panuje skvělá. Čekáme na další členy týmu.