Poslední 6 den na ISDE byl ve znamení závěrečného motocrossu, který se jel nedaleko okruhu Navarra. Byl narychlo postavený, jednoduchý, rychlý. Start na kačírkovém podkladu, 3 zatáčky na asfaltu, opět na kačírek a potom 6 okruhů na jílovité trati, která po ránu byla řádně nakropená.

První na start šel Tomáš a nejvíc odnesl prokropenost tratě. Podle jeho slov se mu moc na trati nedařilo. Následoval Marek Votoček, který skončil ve své rundě druhý, V poslední rundě C2 nastoupil Jakub Koucký a Lukáš Hádek s Milanem Kottkem. Skončili kolem 15. místa. Poslední nastupoval Kuřt v C3 a skončil kolem 20. místa. Po sečtení výsledků Motosport Bozkov 1 skončil na výborném 17. místě, Motosport Bozkov 2 na 64. místě. Po odjetí klubových jezdců následovali veteráni, ženy. Odpoledne jsme mohli shlédnout ty nejrychlejší juniory a světovou trofej, kde naši republiku, obec, Motosport Bozkov reprezentuje Jiří Hádek. Svoji rozjížďku vyhrál a byla to krásná tečka k celkovému 3. místu ve světové trofeji.

Po skončení motocrossu pořadatel uspořádal slavnostní ukončení ISDE. V podvečer jsme začali nakládat motocykly, materiál a chystat se na zítřejší odjezd. Na malou oslavu jsme museli koupit španělské pivo, protože naše zásoby jsme špatně odhadli.

Všem fandům endura a sponzorům, Motosport Bozkov moc děkuje.