^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Žádné akce k dispozici

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Ahoj příznivci Motosportu Bozkov,

včera večer, jsme se bohužel nedozvěděli výsledky prvního závodního dne, oficiální výsledky, byl trochu nějaký problém a nepodařilo se je zveřejnit, ráno jsme ale už byli chytřejší. Motosport Bozkov 1 se umístil na 23. místě v klubech a Motosport Bozkov 2, kvůli žolíkovi na místě 117.
Teď už ale k dnešnímu dni, tedy druhému závodnímu. Ráno jsme se probudili do chladného a nevlídného počasí, trochu poprchávalo a v kombinaci se zimou nic příjemného. Na start jsme ale museli vyrazit, jako první startoval Jakub Koucký v 9:26, následovali v několika minutách Milan Kottek, Tomáš, Lukáš a s větším časovým rozdílem Milan Kurfiřt a Marek to pro dnešek od zadu všechno hlídal.

 Trať už byla od samého začátku značně rozbitá, všude spousta prachu a kamení. Testy na tom byli dost podobně, na enduro testu Berbinzana se nejvíce rozjel jeden výjezd, který dnes nebylo skoro možné vyjet, naštěstí byla připravena i objížďka, kdyby se nepodařilo.  Během prvního kola jen lehce poprchávalo a dalo se jet.
Na druhé kolo to vypadalo, že se počasí umoudří, snad i vyleze slunce a bude hezky, opak byl však pravdou. Zhruba v polovině kola začalo lehce pršet a déšť přidával, posledních 30 km a poslední test se jelo už v průtrži mračen, v kombinaci se zimou, nic příjemného.
Po příjezdu do padoku nás čekal teplý vývar od našeho kuchaře, který přišel opravdu vhod. Během nočních hodin ještě celý tým doprovodu pracuje na tom, abychom zítra mohli opět vyrazit se vším na trať, za to jim patří dík, zvláště v těchto podmínkách, které tu teď panují.

Dnešní den tedy dopadl relativně dobře, všichni dorazili do cíle zdraví, jen promočení a zmrzlí. Někomu se jelo lépe, někomu dnešek nesedl ale to už tak bývá. Teď nám nezbývá nic jiného, než se pořádně zregenerovat na zítřejší den a pokračovat dál. Nebude to nic lehkého, čeká nás kompletně nové kolo o délce cca 290km a dva nové měřené testy. Počasí se zatím taky nemění, už od pěti hodin neustále hustě prší a vypadá to, že jen tak nepřestane.  Zítra nám tedy držte palce, bude to potřeba.

Výsledky po 2. dni:

Světová trofej:

1. USA (Russell, Layne, Robert, Duvall) 5:22:16,60, 2. Itálie -32,38, 3. Velká Británie -1:33,13, ...6. Česko (Helmich, Markvart, Romančík, J. Hádek) -14:22,57.

 Kluby:

1. Itálie I (Macoritto, Facchetti, Verona) 4:17:03,58, ...8. KBS ÚAMK tým Unhošť (Horák, Borák, Balaš) -8:09,01, 13. BMT Gottbros tým (Bohuslav, Gottvald, Hostinský) -11:51,17, 15. EnC Racing.cz tým (Klimeš, Slischka, Šefr) -17:48,84, 21. Motosport Božkov I (J. Koucký, L. Hádek, T. Koucký) -25:31,69, 35. KP enduro klub (Prusík, Uher, Konopásek) -40:18,46.

    Zdroj: http://sport.idnes.cz/sestidenni-c8i-/motorsport.aspx?c=A161013_092415_motorsport_rouDržte nám nadále palce a zítra s dalším reportem AHOJ :) .