^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Žádné akce k dispozici

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Ahoj fanoušci ISDE,

 

už jsme kompletní tým. V noci z neděle na pondělí dorazilo poslední auto s 4člennou posádkou.

Trochu netradiční pondělí před úterním startem začalo brzkou snídaní a následovala prohlídkou posledního crosstestu s názvem Larraga. Test mě trochu zklamal, terén by byl, ale španělé to natahali radši po poli, stálé rychlé rovinky a táhlé zatáčky.

Po návratu z testu začaly poslední dodělávky na motorkách. Každý z doprovodů si přiřadili a rozdělili práci, které bylo najednou moc. Někteří se rozjeli do ČK, aby v úterý nebloudili. Mazání filtrů, cca 50 ks, zaostávalo čas kolem oběda. K obědu byla Frankfurtská polívka a pečená krkovička.

 

Po krátké polední siestě následovalo krátké focení a hned na technickou přejímku, která proběhla pro 5 jezdců v pohodě. Letošní nervozitu si odbyl Lukáš Hádek, který neprocházel na hluk. Nakonec vše dobře dopadlo a jsme v uzavřeném parkovišti a můžeme v úterý odstartovat. Podvečerní čas byl vyplněn poslední přípravou všeho materiálu potřebného do časovek.

 

Teď schůzujeme, rozdělujeme doprovody, do které časovek pojedou a co mají na starost. Na poslední chvíli byla například přidána tankovací kontrola. Pomalu se rozcházíme na spaní, jezdci jsou nervózní z ranního startu, aby né, čeká je 8 hodin 13 minut v sedle, doprovody vše, aby klaplo.


Od fanoušků očekáváme na dálku podporu a my se budeme snažit předvést co nejlepší sportovní výkony.