^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Mobilní rozhlas

Akce Bozkov

Vstupenky do sokolovny Bozkov

logo evstuenka

 

planujvylety.cz

www.vsekolem.cz

Přihlášení

Po několika letech, jsem se rozhodl na sezonu 2015 dělat náhradníka našemu klubu, a na šesce jsem klukům dělal najížďáka, hlavně na cross a enduro testech. Ty jsem si s klukama prošel a moc se mi líbili, škoda, že jsem si nemohl projet kousek tratě.

Od začátku šestky jeli kluci výborně, nebylo moc pádů na RZ, takže byli ve výsledcích pěkně u sebe. To je v pondělí ještě hned prověřil déšť. Lukáš H. byl z klubů Bozkov, Semil a Jilemnice, které jsme společně tankovali, vždy v popředí, jel spolehlivě, rychle a dařilo se mu v prefiniši.  Kuba K. jezdil časy hned za Lukášem a taky paráda, jen si trošku víc zamontoval na motorce, ale zvládnul to na jedničku. Nováček na ISDE Tomáš K. neměl žádné problémy a zdálo se, že bude historický výsledek 15. Místo naše. Bohužel přišel pátek, Tomášův motor dostal ránu a bez oleje daleko nedojel. Bylo po výsledku, doufám, že si spravil chuť na závěrečném motocrossu.
Kluci skončili na 33. Místě a já jim blahopřeji, škoda, že nemáme trochu toho sportovního štěstí.
Náš jezdec Motosportu Bozkov Jířa Hádek jel světovou trofej. Byl v ní nejmladší, vždyť mohl jet juniorskou trofej, ale počínal si v ní bravurně a jeho výsledky parádní.
Na závěr bych chtěl poděkovat jezdcům za předvedené sportovní výkony. Pro jeden soutěžní klub (3jezdci)je potřeba dalších cca 9 lidí, kteří odvádí práci v časových kontrolách, a těm bych chtěl obzvlášť poděkovat. Nesmím zapomenout na našeho kuchaře, který vařil i pro výpravu ze Semil a zase se o nás výborně postaral.
Díky všem sponzorům a lidem, kteří mají rádi enduro.

Když bude všechno vycházet, bude trochu štěstí, možná se opět uvidíme za rok na motocyklové šestidenní konané ve Španělsku.