^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Akce Bozkov

Vstupenky do sokolovny Bozkov

logo evstuenka

 

planujvylety.cz

www.vsekolem.cz

Přihlášení

Po několika letech, jsem se rozhodl na sezonu 2015 dělat náhradníka našemu klubu, a na šesce jsem klukům dělal najížďáka, hlavně na cross a enduro testech. Ty jsem si s klukama prošel a moc se mi líbili, škoda, že jsem si nemohl projet kousek tratě.

Od začátku šestky jeli kluci výborně, nebylo moc pádů na RZ, takže byli ve výsledcích pěkně u sebe. To je v pondělí ještě hned prověřil déšť. Lukáš H. byl z klubů Bozkov, Semil a Jilemnice, které jsme společně tankovali, vždy v popředí, jel spolehlivě, rychle a dařilo se mu v prefiniši.  Kuba K. jezdil časy hned za Lukášem a taky paráda, jen si trošku víc zamontoval na motorce, ale zvládnul to na jedničku. Nováček na ISDE Tomáš K. neměl žádné problémy a zdálo se, že bude historický výsledek 15. Místo naše. Bohužel přišel pátek, Tomášův motor dostal ránu a bez oleje daleko nedojel. Bylo po výsledku, doufám, že si spravil chuť na závěrečném motocrossu.
Kluci skončili na 33. Místě a já jim blahopřeji, škoda, že nemáme trochu toho sportovního štěstí.
Náš jezdec Motosportu Bozkov Jířa Hádek jel světovou trofej. Byl v ní nejmladší, vždyť mohl jet juniorskou trofej, ale počínal si v ní bravurně a jeho výsledky parádní.
Na závěr bych chtěl poděkovat jezdcům za předvedené sportovní výkony. Pro jeden soutěžní klub (3jezdci)je potřeba dalších cca 9 lidí, kteří odvádí práci v časových kontrolách, a těm bych chtěl obzvlášť poděkovat. Nesmím zapomenout na našeho kuchaře, který vařil i pro výpravu ze Semil a zase se o nás výborně postaral.
Díky všem sponzorům a lidem, kteří mají rádi enduro.

Když bude všechno vycházet, bude trochu štěstí, možná se opět uvidíme za rok na motocyklové šestidenní konané ve Španělsku.