^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Mobilní rozhlas

Akce Bozkov

Vstupenky do sokolovny Bozkov

logo evstuenka

 

planujvylety.cz

www.vsekolem.cz

Přihlášení

Pozdravujem ze čtvrtečního dne.

Je tu čtvrtek a to znamená nové tratě. První tři dny si pořadatelé vyhráli s tratí. Čtvrteční trať vedla spíše po cestách a byli i volnější časy. Trať byla taky kratší cca 260km. Jak jsem psal nové tratě tak to znamená , že budou i nove testy. První test se jel na staré sjezdovce na který byli vytvořeny i skoky a tobogany. A pak nás zavedla kousek do lesa a zpět na louku. Měřil cca 9min.

  Po 15min jízde byl další nový test Kojšov. Ihned po startu následoval výjezd ,který se během závodu pěkně rozjel. Výjezd na kopec kanon dolů a na odvrácené mezičky. Následoval přejezd hodinu po lese do TC 3. Po TC 3 se jel u známý test Jahodná. Jahodná ze začátku test nic moc ,ale dle mě čím víc rozbitý tím líp se mi jezdí. Dnes se na tomto testu někdo ošklivě  rozbil Po testu už odjezd do paddocku na další kolo. Dnes bylo celý den pod mrakem a vypadalo že pršet nebude. Opak byl pravdou. Poslední kolo do TC 3 začalo pršet a pršelo celkem dost až do cíle. Jak je Jahodná v listnatém lese a bylo zataženo tak nebylo přes  tmu vůbec vidět. Jelo se dost po slepu.

    V depu panuje celkem dobrá nálada a vše klape jak má. Leoš nám výborně vaří. Dnes pro představu bylo knedlo vepřo zelo VÝBORNÝ. Zítra nás čeká naposledy tato trať která byla dnes nová bude to téměř za náma.Po dnešním dnu v klubech pořád 16 místo. Pořád máme šanci na 15 místo tak uvidíme jak se zítra bude dařit. V sobotu už jen přejezd někde k Madarským hranicím na final cross a je to doufám zdárně za náma. Už těď Vám prozradím že v sobotu bude report úplně od někoho jiného než od nás jezdců. Od koho?? Uvidíte. !