^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Mobilní rozhlas

Akce Bozkov

Vstupenky do sokolovny Bozkov

logo evstuenka

 

planujvylety.cz

www.vsekolem.cz

Přihlášení

Ahoj všichni příznivci motosportu,

dnešek byl pojat trochu jako poslední odpočinkový den a den, kdy se dají doladit poslední věci. Ráno jsme si tedy pospali do devíti hodin, po budíčku byla snídaně od našeho kuchaře. K snídani byl připraven švédský stůl a vývar. Po snídani jsme si připravili gumy do prefinishe na další den a namazali filtry na pondělí.  Těsně před obědem jsme začali počítat časy na pondělí a klukům do časovek časy. Dělali jsme je i klukům ze Semil a Jilemnice, takže to trochu času zabralo. Ještě před obědem, byl naplánován výlet do místních jeskyň, kam celá výprava z Bozkova vyrazila.
Po návratu z jeskyň byl oběd, bylo vynikající maso z grilu a zeleninový salát. Dál jsme si během dne připravili bedýnky s díly, filtry, pitím a kanystry s benzíny do časovek.

Večer už byla pouze krátká porada týmu na zítřek, co a jak bude. Teď už jsme na hotelu a pomalu půjdeme spát, abychom se na první závodní den vyspali.
Zítra v 8:00 odstartuje 90. Motocyklová mezinárodní šestidenní v Košicích, z našich se postaví na start první Jakub Koucký 9:29, druhý Tomáš Koucký 9:39 a jako třetí Lukáš Hádek 9:49…cíl máme všichni kolem páté hodiny, zhruba 7 hodin na motorce a cca 265 kilometrů.

Držte nám palce,  jak se nám daří, můžete sledovat na http://www.fim-isde-live.info/

Dobrou noc a ahoj přeje za celý MSB Kuba

Zítra se ozveme se zprávou z prvního dne.