^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Mobilní rozhlas

Akce Bozkov

Vstupenky do sokolovny Bozkov

logo evstuenka

 

planujvylety.cz

www.vsekolem.cz

Přihlášení

Jak to že Milane na letošní šestidenní nestartuješ?

Už od jara bylo jasné, že na letošní šestidenní bude chtít Motosport Bozkov vyrazit. Z Bozkova byl zájem od pěti jezdců, se šestidenní účastnit. Startujeme v soutěži týmů, a tudíž bylo potřeba nominovat tři jezdce. Jiří Hádek si svými výsledky vyjel místo v reprezentaci, což pro něho bylo určitě přednější. Přednost nakonec dostali po dohodě mladí kluci Lukáš, Kuba a Tomáš. Já se napsal do pozice náhradníka, to nakonec naštěstí nebylo potřeba.


Jakou funkci na šestidenní zastaneš?

Na šestidenní odjíždím klukům pomáhat a předávat nějaké zkušenosti. Během závodního týdne se budu snažit klukům najíždět, pomáhat v servisech a být jim pořád při ruce, když bude něco potřeba.

Jak se ti na Slovensku libí?

Jsem v centru závodu, to se mi určitě líbí. S kluky jsem prošel i některé testy. Testy jsou velice pěkné, dlouhé..opravdu se pořadatelům povedli a dali si s nimi práci. Všechny testy jsou těžšího charakteru, jak svoji délkou tak terénem. Přejezdy nevíme, nebylo dovoleno si trať projet, a tudíž čekáme na první dojmy od kluků z pondělního dne.

Jaké vidíš ambice vašeho týmu?

To je velice těžké říct. Budeme mít složen jeden s nejmladších týmů na šestidenní. Nebudu říkat, že kluci nemají zkušenosti. Pravidelně se účastní mistrovství Evropy a mistrovství ČR v enduru, najeto by měli mít tedy dost. Zároveň šestidenní je úplně něco jiného a je tu mnohem větší konkurence. S celým doprovodem se budeme snažit a napomáhat k tomu, aby byl výsledek co nejlepší. Nejdůležitější bude, když se klukům vyhnou vážné technické problémy, nebudou muset vybrat tří hodinovou penalizaci a hlavně ve zdraví dojedou do cíle.

Klukům nakonec popřeju hodně štěstí a budu jim držet palce.

Posílám pozdrav z Košic

Kuřt