Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Plakaty na akce

Hezký den,

dovolujeme si Vám představit nové  internetové stránky Bozkova.

Motivem k celkovému přebudování obecních stránek bylo hlavně zpřehlednění poskytovaných informací a zlepšení možnosti se podílet při spolupráci na tvorbě obsahu . V současnosti vidíte verzi, která je sice z naprosté většiny hotová, ale přesto je zde spousta práce. Dovolujeme si Vás proto oslovit se žádostí o spolupráci:

1. Máme zde novou kolonku "Spolky v obci". Prosíme proto všechny spolky o dodání alespoň základních informací o jejich fungování,bude jim z nich zde vytvořena taková miniprezentace
  2. Další nová kolonka jsou "Podnikatelé v obci". Platí  zde to samé, co u spolků. Po dodání dat zde budete zařazeni do příslušné kolonky
  3. Škola a školka -   platí to samé, co pro první dva body
  4. Pokud má někdo jiný zájem podílet se na tvorbě obsahu webu, bude určitě vítán

Doufáme, že se nové stránky budou líbit a přispějí k lepší informovanost nejen občanů Bozkova, ale hlavně  jejich návštěvnůků z řad turistů.