Plakaty na akce

Svoz komunálního odpadu: Termíny svozu komunálního odpadu v roce 2018

Poplatky: Poplatek za komunální odpad je splatný do 31. května příp. do 31.října Poplatek ze psů je splatný do 31. března

Ordinační hodiny praktického lékaře: MUDr. Jitka Mečířová /

DOVOLENÁ 23.7. – 6.8. 2018, ordinovat začne 7.8.2018 v Bozkově,  zástupce doktor Navrátil v Semilech

ZMĚNA V OTEVÍRACÍ DOBĚ KNIHOVNY

16. 5. zůstane knihovna z rodinných důvodů uzavřena
23. 5. bude knihovna otevřena (náhradní termín)
od 30. 5. bude knihovna otevřena opět ve stávajícím režimu (každý sudý týden ve středu od 15.30 do 17.30)

Spolkový život patří k těm základním podmínkám dobrého fungování obce. V Bozkově máme naštěstí dostatek aktivních lidí, kteří se spolkům věnují a uvádějí tak kulturní, sportovní i jiné aktivity do života.

Vlevo máte v menu přehled aktivních spolků v obci. Po kliknutí na konkrétní spolek se zobrazí základní informace o spolku a zároveň se otevře nabídka, kde si můžete prohlédnout aktuální činnost příslučného spolku.