Zdarma pytle na tříděný odpad k vyzvednutí na OÚ.

Poplatek lze uhradit  v hotovosti na OÚ nebo převodem na účet obce č.ú. 112 605 944/0300, jako variabilní symbol uvedte rok, za který je poplatek hrazen + číslo popisné (např. VS pro platbu poplatku majitele budovy čp. 270 bude v roce 2019 VS=2019270), jako konstatntí symbol pro platbu polatku za komunální odpad uveďte KS 1314.

Poplatek je splatný ve dvou stejných splátkách vždy do 31. května a do 31.října příslušného kalendářního roku.
Poplatek lze zaplatit i jednorázově do 31. května příslušného kalendářního roku.

Rada obce děkuje všem občanům kteří třídí odpad a žádá všechny , kterým to moc nejde, aby se přidali. Hlavní poučení, když třídím, třídím správně a do nádob nedávám odpad , který tam nepatří.