Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Dobrý den,

Tímto Vás žádám o spolupráci při prevenci proti páchání trestné činnosti na seniorech.

V současné době na Semilsku dochází k opakovaným podvodů na seniorech, kdy dosud neznámý pachatel volá na pevné linky seniorů, představí se jim jako rodinný příslušník (syn, vnuk atd..) a žádá je o poskytnutí finanční částky, kterou využije při své údajné tíživé situaci. Bohužel někteří senioři na toto podvodné vylákání finančních prostředků přistoupí a finanční obnos dotyčnému předají. Do současné doby se bohužel nepodařilo ustanovit osoby, které se této trestné činnosti dopouští.

Dále Vás žádám, kdyby se k Vám dostala informace, že k této trestné činnosti došlo ve Vaší obci a poškozený danou skutečnost neoznámil na linku 158 či přímo na útvaru PČR, nechť tato událost je předána na základní útvar PČR OO Semily popřípadě na mé telefonní číslo, které je uvedeno v podpisové doložce.

Děkuji za Vaší ochotu a spolupráci

S pozdravem

npor. Bc. Jiří Ročárek