Plakaty na akce

Svoz komunálního odpadu: Termíny svozu komunálního odpadu v roce 2018

Poplatky: Poplatek za komunální odpad je splatný do 31. května příp. do 31.října Poplatek ze psů je splatný do 31. března

Ordinační hodiny praktického lékaře: MUDr. Jitka Mečířová /

ZMĚNA V OTEVÍRACÍ DOBĚ KNIHOVNY

16. 5. zůstane knihovna z rodinných důvodů uzavřena
23. 5. bude knihovna otevřena (náhradní termín)
od 30. 5. bude knihovna otevřena opět ve stávajícím režimu (každý sudý týden ve středu od 15.30 do 17.30)

Hezký den,

dovolujeme si Vám představit nové  internetové stránky Bozkova.

Motivem k celkovému přebudování obecních stránek bylo hlavně zpřehlednění poskytovaných informací a zlepšení možnosti se podílet při spolupráci na tvorbě obsahu . V současnosti vidíte verzi, která je sice z naprosté většiny hotová, ale přesto je zde spousta práce. Dovolujeme si Vás proto oslovit se žádostí o spolupráci:

1. Máme zde novou kolonku "Spolky v obci". Prosíme proto všechny spolky o dodání alespoň základních informací o jejich fungování,bude jim z nich zde vytvořena taková miniprezentace
  2. Další nová kolonka jsou "Podnikatelé v obci". Platí  zde to samé, co u spolků. Po dodání dat zde budete zařazeni do příslušné kolonky
  3. Škola a školka -   platí to samé, co pro první dva body
  4. Pokud má někdo jiný zájem podílet se na tvorbě obsahu webu, bude určitě vítán

Doufáme, že se nové stránky budou líbit a přispějí k lepší informovanost nejen občanů Bozkova, ale hlavně  jejich návštěvnůků z řad turistů.