Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Plakaty na akce

Svoz komunálního odpadu: Termíny svozu komunálního odpadu v roce 2018

Poplatky: Poplatek za komunální odpad je splatný do 31. května příp. do 31.října Poplatek ze psů je splatný do 31. března

Ordinační hodiny praktického lékaře: MUDr. Jitka Mečířová /  Dovolená paní MUDr. Mečířová od 21.5. do 25.5.2018, v nutných případech MUDr. Navrátil Semily

ZMĚNA V OTEVÍRACÍ DOBĚ KNIHOVNY
16. 5. zůstane knihovna z rodinných důvodů uzavřena
23. 5. bude knihovna otevřena (náhradní termín)
od 30. 5. bude knihovna otevřena opět ve stávajícím režimu (každý sudý týden ve středu od 15.30 do 17.30)

Obec Bozkov leží na izolovaném výběžku Krkonošského podhůří, vysoko nad údolími říček Kamenice a Vošmendy. Její počátky sahají hluboko do 14.století.
Za téměř sedm století rozvoje si naše obec prošla bohatým rozvojem, aby v současné době mohla oslovit vlastní obyvatele i návštěvníky nejen podporou turistiky, ale i bohatým kulturním a společenským životem.
Proslulé dolomitové jeskyně, raně barokní kostel Navštívení Panny Marie se svojí nádhernou vyhlídkou do širokého okolí, příhodné cyklistické i turistické podmínky, blízkost Krkonoš a Český ráj s dominantou Kozákovem na dohled.
Toto všechno tvoří z Bozkova velmi navštěvovanou oblast a určitě nebudete litovat, přidáte - li se i Vy k desetitisícům návštěvníků, kteří každoročně odcházejí z Bozkova se spoustou neopakovatelných zážitků.

Stanislav Doubek - starosta