Obec Bozkov leží na izolovaném výběžku Krkonošského podhůří, vysoko nad údolími říček Kamenice a Vošmendy. Její počátky sahají hluboko do 14.století.
Za téměř sedm století rozvoje si naše obec prošla bohatým rozvojem, aby v současné době mohla oslovit vlastní obyvatele i návštěvníky nejen podporou turistiky, ale i bohatým kulturním a společenským životem.
Proslulé dolomitové jeskyně, raně barokní kostel Navštívení Panny Marie se svojí nádhernou vyhlídkou do širokého okolí, příhodné cyklistické i turistické podmínky, blízkost Krkonoš a Český ráj s dominantou Kozákovem na dohled.
Toto všechno tvoří z Bozkova velmi navštěvovanou oblast a určitě nebudete litovat, přidáte - li se i Vy k desetitisícům návštěvníků, kteří každoročně odcházejí z Bozkova se spoustou neopakovatelných zážitků.

Stanislav Doubek - starosta