^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Mobilní rozhlas

Akce Bozkov

Vstupenky do sokolovny Bozkov

logo evstuenka

 

planujvylety.cz

www.vsekolem.cz

Přihlášení


Svoz komunálního odpadu: Termíny svozu komunálního odpadu v roce 2023

POZOR ZMĚNA - dochází ke změně termínů svozů směsného komunálního odpadu

od 20. 5. 2022 bude svoz probíhat každy sudý PÁTEK RÁNO

Poplatky: Poplatek za komunální odpad je splatný do 31. května příp. do 31.října. Poplatek za psy je splatný do 31. března.

Vodné: Cena vodného a stočného pro odečtové období 2022/2023.


 

 Od 23.3.2020 je  přesunut provoz ordinace pouze do ordinace v Semilech.

 K ošetření je nutné se objednat.

 

Ordinační hodiny praktického lékaře (MUDr. Jitka Mečířová) a aktuální informace o jejich změnách na: www.mudrmecirova.cz

Poslední kolo podzimní části okresní soutěže sehrálo bozkovské Béčko v neděli 31.10.2010 proti mužstvu Vysokého B. V téměř kompletní základní sestavě, pouze bez zraněných Martina Částka, Jirky Picka a marodného zástupce naší armády Kuby Hlavy jsme zde vybojovali cenné a těsné vítězství ve velmi vyrovnaném utkání. 

Od začátku utkání jsme si vytvořili mírnou převahu a již v  5.minutě střílí kousek vedle brány Lukáš Vrabec. Do další slibné střelecké pozice se potom v 10.min. dostává Ondra Farbár, ale také míjí branku. Pak se naše střelecká potence změnila víceméně na impotenci a téměř půl hodiny jsme branku soupeře vážněji neohrozili, a to i přesto, že brankáři  soupeře svítilo do očí velmi nepříjemně sluníčko. Zhruba ve 35.min. jsme se dostali k trestnému kopu, ale David Soukup střílí pouze do náruče golmana. O dvě minutky později se konečně odhodlal prudké ráně Filip Balatka, ale přestřeluje. Už se blížil konec poločasu, když jsme vybojovali ještě rohový kop a přesný centr Honzy Zemana šikovně usměrňuje do sítě Vrabec. Po rozehrání soupeře píská rozhodčí pauzu, která nás zbavila obav z možnosti rychlého srovnání skóre, které bývá často naší specialitou.

Po přestávce pokračovala hra v podobném stylu,  iniciativa se z našich kopaček naštěstí nevytratila. Snahou soupeře o vyrovnání  vznikalo více prostoru pro naše útočné aktivity. Ty ale byly opět pouze platonického charakteru. Do největší šance druhé půle se dostali v 69.min. Zeman a Balatka, kdy se po pěkné akci ocitli oba sami až  před brankářem domácích, ale ani z tohoto nedokázali skórovat. Soupeř  tentokrát neměl vážné gólové šance, což je určitě dobrá vizitka pro kvalitně pracující obranu. Pokud se pak již nějaký balon „zatoulal“ do blízkosti branky, spolehlivě ho kryl nebo kontroloval Petr Krejčí.

Celému týmu patří poděkování za snahu, která několik hráčů stála hodně studeného potu po náročnější předešlé noci.

Góly:   Vrabec

Žl.k.:   Balatka, Charvát, Vrabec, Špidlen, Dlabola

Sestava:  Krejčí, Charvát, Mayer, Špidlen, Dlabola (65.Bajer) , Farbár, L.Picek (57.Šimůnek), Vrabec, Soukup, Zeman (81.Klucki),  Balatka

Náhradníci:  Částek Z.

Trenéři:  Seifert, Dlabola