Svoz komunálního odpadu: Termíny svozu komunálního odpadu v roce 2018

Poplatky: Poplatek za komunální odpad je splatný do 31. května příp. do 31.října Poplatek ze psů je splatný do 31. března

Ordinační hodiny praktického lékaře: MUDr. Jitka Mečířová /  Dovolená paní MUDr. Mečířová od 21.5. do 25.5.2018, v nutných případech MUDr. Navrátil Semily

ZMĚNA V OTEVÍRACÍ DOBĚ KNIHOVNY
16. 5. zůstane knihovna z rodinných důvodů uzavřena
23. 5. bude knihovna otevřena (náhradní termín)
od 30. 5. bude knihovna otevřena opět ve stávajícím režimu (každý sudý týden ve středu od 15.30 do 17.30)

Domácímu Bozkovu se utkání proti Frýdlantu, který na tom byl v tabulce bodově stejně, hrubě nepovedlo. Hosté otevřeli skóre už v 5. minutě brankou Částka, druhý gól za dvě minuty na to přidal Drobný a po něm se trefil Stýbal - ve 20. minutě už to tak bylo 0:3

To ale stále nebyl konec a do konce poločasu přidali hosté ještě tři další branky ve 33, 35 a 44 minutě. Poločasové skóre bylo otřesných a ostudných 0:6. Smutné je, že diváci za stavu 0:3 téměř domácí mužstvo nepovzbuzovali a nedodali jim potřebnou energii a kuráž.

Zmátožení domácích nepřišlo ani ve druhém poločase, i když oproti prvnímu poločasu hra domácích se nepatrně zlepšila a hosté také lehce polevili. Ale i tak z frýdlantské sestavy se ještě 3 trefil pouze jeden hráč - Tomáš Částek, který nakonec dosáhl celkem na šest gólů v zápase! Alespoň poslední slovo měli domácí, když čestný úspěch zaznamenal střídající Vrchovský. Poté pro domácí přišlo vysvobození v podobě konečného hvizdu sudího. Zápas skončil pro Bozkov nejen bez bodu, bohužel ale i ostudou. Takový debakl nikdo nečekal a úplně jsme si ho nezasloužili.

Soupěři gratuluji k vítězství, po předvedené hře věřím, že s takovým mančaftem půjdou tabulkou výše. Našim nezbývá než popřát úspěchy v dalších kolech a hlavu vzhůru, ještě není nic ztraceno, takže BOZKOV DO TOHO!!!!

Michal Nesvadba

Branky: 5.min Částek - 0:1, 7.min Drobný - 0:2, 20.min Stýbal - 0:3, 33.min- Částek – 0:4, 35.min Plesar - 0:5, 44.min Částek - 0:6, 71.min Částek – 0:7, 78.min Částek – 0:8, 82.min – 0:9, 83.min Vrchovský – 1:9