^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Domácímu Bozkovu se utkání proti Frýdlantu, který na tom byl v tabulce bodově stejně, hrubě nepovedlo. Hosté otevřeli skóre už v 5. minutě brankou Částka, druhý gól za dvě minuty na to přidal Drobný a po něm se trefil Stýbal - ve 20. minutě už to tak bylo 0:3

To ale stále nebyl konec a do konce poločasu přidali hosté ještě tři další branky ve 33, 35 a 44 minutě. Poločasové skóre bylo otřesných a ostudných 0:6. Smutné je, že diváci za stavu 0:3 téměř domácí mužstvo nepovzbuzovali a nedodali jim potřebnou energii a kuráž.

Zmátožení domácích nepřišlo ani ve druhém poločase, i když oproti prvnímu poločasu hra domácích se nepatrně zlepšila a hosté také lehce polevili. Ale i tak z frýdlantské sestavy se ještě 3 trefil pouze jeden hráč - Tomáš Částek, který nakonec dosáhl celkem na šest gólů v zápase! Alespoň poslední slovo měli domácí, když čestný úspěch zaznamenal střídající Vrchovský. Poté pro domácí přišlo vysvobození v podobě konečného hvizdu sudího. Zápas skončil pro Bozkov nejen bez bodu, bohužel ale i ostudou. Takový debakl nikdo nečekal a úplně jsme si ho nezasloužili.

Soupěři gratuluji k vítězství, po předvedené hře věřím, že s takovým mančaftem půjdou tabulkou výše. Našim nezbývá než popřát úspěchy v dalších kolech a hlavu vzhůru, ještě není nic ztraceno, takže BOZKOV DO TOHO!!!!

Michal Nesvadba

Branky: 5.min Částek - 0:1, 7.min Drobný - 0:2, 20.min Stýbal - 0:3, 33.min- Částek – 0:4, 35.min Plesar - 0:5, 44.min Částek - 0:6, 71.min Částek – 0:7, 78.min Částek – 0:8, 82.min – 0:9, 83.min Vrchovský – 1:9