Mobilní rozhlas

Svoz komunálního odpadu: Termíny svozu komunálního odpadu v roce 2021

Poplatky: Poplatek za komunální odpad je splatný do 31. května příp. do 31.října. Poplatek za psy je splatný do 31. března.

Vodné: Cena vodného a stočného pro odečtové období 2020/2021.

Omezení úředních hodin obecního úřadu.

V důsledku vyhlášení nouzového stavu

a v souladu s usnesením vlády České republiky č. 994 (398/2020 Sb.)

jsou od 12. 10. 2020 do 25. 10. 2020 úřední hodiny Obecního úřadu v Bozkově stanoveny takto:

pondělí           9-12 a 14-16 hodin

středa             9-12 a 14-16 hodin

Provozovatel dráhy, Správa železniční dopravní cesty, s. o., informuje o nepřetržité výluce na železniční trati 035 Železný Brod - Tanvald, která bude probíhat ve dnech 2. září 2019 od 8:00 hod. až 30. listopadu 2019 do 16:50 hod. v úseku Železný Brod - Tanvald.

Účelem této výluky je rekonstrukce železniční trati včetně oprav železničních mostů a přejezdů.
Dopravce České dráhy, a. s. musí přistoupit k následujícím opatřením:
Náhradní autobusová doprava bude vedena v časech dle výlukového jízdního řádu. Zastávku Jesenný bude obsluhovat autobus ze stanice Železný Brod, který zajistí přípoj na autobus náhradní dopravy z a ve směru Tanvald.
Z důvodu uzavírky komunikace v Železném Brodě směrem na Spálov, autobus náhradní dopravy jede přes Horskou Kamenici, kde je zřízena zastávka náhradní dopravy pro Spálov!
Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy:

Železný Brod - před staniční budovou na autobusové zastávce "Železný Brod,,Terminál u žel.st."
Spálov - na silnici III/2881 na autobusové zastávce "Železný Brod, Horská Kamenice"
Jesenný - na silnici III/2881 před železniční zastávkou (dočasná autobusová zastávka Jesenný,,žel.zast.)
Jesenný - v obci na autobusové zastávce "Jesenný, u Reichlů"
Návarov - na křižovatce silnic I/10 a III/2886 (dočasná autobusová zastávka Držkov,,Návarov)
Plavy - na silnici I/10 na autobusové zastávce "Plavy,,žel.st."
Velké Hamry - před staniční budovou na autobusové zastávce "Velké Hamry,,žel.st."
Velké Hamry město - na silnici I/10 na autobusové zastávce "Velké Hamry,,nám."
Tanvald - autobusový terminál před staniční budovou - stanoviště č. 6

Upozornění
Po dobu výluky nebudou v úsecích s náhradní autobusovou dopravou zajištěny služby uvedené v jízdním řádu u jednotlivých vlaků - tzn. „Přeprava spoluzavazadel" a „Vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku". Přeprava kočárků bude možná pouze do vyčerpání kapacity autobusu náhradní dopravy.

Za komplikace způsobené výlukou se omlouváme.

Výlukový jizdní řád- ZDE