Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Dobojováno, hotovo. Letošní domácí Mistrovství České republiky v požárním sportu přineslo pro SDH Bozkov další historický úspěch. Naši příznivci jsou už zvyklí na úspěchy dorostenek, teď pro vás máme změnu - první solidní umístění na Mistrovství České republiky dospělých v historii - 6. místo v absolutním hodnocení mužů okořeněné  o stříbrné medaile a titul vicemistrů ČR v požárním útoku. Je to pro nás neskutečný úspěch a splnění velkého snu. Chtěl bych tímto poděkovat celému týmu za odvedenou práci a samozřejmě i všem našim členům i fanouškům za podporu a pomoc během celé postupové sezony - zejména podpory po dobu mistrovství si velmi ceníme.