planujvylety.cz

Přihlášení

Plavy   16.6.2018              17:00

PLAVY - BOZKOV 4:2 (2:1)

K poslednímu utkání jarní části sezóny zajížděl Bozkov do nedalekých Plavů. Soupeře dělilo šest bodů a očekával se vyrovnaný zápas. Ve 4. minutě po faulu na Hykmana se postavil k přímému kopu Mazánek, ten ho poslal na Kobrleho a ten slabě vystřelil k levé tyči a gólman měl. V 9. minutě poslal dlouhou přihrávku na KanavalaHykman, ale ten míč nestihl a prošel do autu. V 11. minutě Štěpánek poslal nebezpečný centr zprava do vápna, ale gólman míč vyrazil. Za 6 minut po přímáku z půlky dal Mazánek doleva na Hykmana, ten se s míčem dostal do vápna, kde vystřelil pouze vedle pravé tyče. Ve 22. minutě přešli domácí do rychlého brejku, vystřelili, ale balonem trefil spoluhráče a poté Zemánek měl. Za 4 minuty předvedl Zemánek další parádní akci, když vykopl gólovku, ale dorážku už mít nemohl a tak domácí otevřeli skóre. Ve 32. minutě Štěpánek poslal centr do vápna zprava, obránce ho hlavičkoval na roh, jenže z něj nic nebylo, pouze autové vhazování na druhé straně, jenže následně Liďák poslal centr na Havla před bránu, který hlavičkoval vedle. Ve 35. minutě mohli domácí navýšit, když zprava místo centru nakonec protihráč vystřelil a Zemánek musel míč vyrazit. A potvrdilo se pravidlo: Nedáš, dostaneš. Za minutu hosté vyrovnali, když Maleček zprava poslal centr před bránu a Šída parádní hlavičkou nedal gólmanovi šanci. Za dvě minuty přišla rána pro hosty, když Kobrle fauloval těsně před vápnem a z přímého kopu se trefil Rímský- 2:1.

Ve 49. minutě domácí zkusili vystřelit z 25 metrů, ale míč šel vedle brány. V 51. minutě zahrávali hosté přímý kop asi 10 metrů před vápnem, Červený ho poslal přímo na gólmana, ten ho vyrazil před sebe a Havel z dorážky těsně netrefil bránu, což nevadilo, pomezní signalizoval stejně ofsajd. V 54. minutě domácí zahrávali dva rohové kopy po sobě, první odvrátil Štěpánek na další roh, druhý prošel do autu. V 60. minutě po autovém vhazování Malečka Vrchovský v mírném záklonu vystřelil těsně vedle pravé tyče. V 63. minutě se dočkal konečně gólu i výborně hrající Maleček, když po přihrávce od Mazánka zkusil vystřelit z 25 metrů a vyšlo mu to- 2:2. V 67. minutě Zemánek zachránil další gól a následnou dorážku vykopl na poslední chvíli soupeři Liďák na rohový kop. Za dvě minuty byl Vrchovský faulovaný u pravého rohu a následnému přímému kopu Červený dal větší razanci, než bylo třeba. V 76. minutě se Maleček dostal do vápna, tentokrát vystřelil nad bránu.  Za tři minuty se trefil na druhé straně Sitarčík a hosté hráli vabank. Snažili se o vyrovnání, nejblíže němu byl v 84. minutě Kanaval, když po rohovém kopu vystřelil pouze přímo na gólmana. Místo vyrovnání však minutu před koncem zpečetil vítězství domácích Lédl.

Konečně je u konce tato velmi nepovedená část sezóny a nyní můžeme začít řešit jak a co dál. Nelze totiž jako v mnoha zápasech na jaře jezdit k zápasům s 11 či 12 hráči. Navíc se každý zápas kvůli absencím mění sestava, což také mužstvu neprospívá, proto budeme chtít stabilizovat kádr. Nakonec i přes bídné jaro máme nakonec 10 místo, což není vzhledem k výsledkům vůbec špatné. Dnes výkon nebyl nejhorší, remíza by byla asi zasloužená. Za celý realizační tým vám přeji nyní příjemné prožití dovolených a na shledanou v podzimní části na Cihelném poli. Nesvadba Michal

Branky: 25.min Toman 1:0, 36.min Šída 1:1, 38.min Rímský 2:1, 63.min Maleček 2:2, 79.min Sitarčík3:2, 89.min Lédl 4:2

Sestava Bozkov:

Zemánek –Liďák, Červený, Kobrle, Hykman (85.Bartoníček), Štěpánek, Maleček, Mazánek, Havel, Kanaval, Šída(46.Vrchovský)

Sestava Plavy:

Nežádal- Plný, Svačina, Votoček, Rímský, Jón, Lédl, Šimerda(76.Gallyas), Černý(64.Balatka),Toman, Sitarčík

Rozhodčí: Špáta, Obršlík, Pokorný                          ŽK: 0:0                                        Diváků: 50