planujvylety.cz

Přihlášení

Jilemnice   9.6.2018      14:00

JILEMNICE - BOZKOV 3:2 (1:0)

Předposlední utkání sehráli bozkovští v Jilemnici. Ve 3. minutě poslal Štěpánek centr do vápna, ale domácí obrana ho odvrátila. Za tři minuty byl Mazánek faulovaný 40 metrů od brány, z přímého kopu se následně trefil přímo na gólmana. V 9. minutě domácí zahrávali rohový kop, který poslali přímo na Kanavala. V 11. minutě Havel nabíhal na bránu zleva, ale obránce mu míč vykopl na rohový kop. K němu se postavil Mazánek, poté se míč dostal k Liďákovi, následně k Malečkovi, ten ale z 20 metrů se trefil pouze vedle brány. Ve 14. minutě domácí hráč zkusil vystřelit z 35 metrů a míč proletěl vedle levé tyče. Za dvě minuty Havel ve vápně poslal míč před bránu a Strmiskovi chyběli centimetry k hlavičkování do brány. V 18. minutě hosté kopali dva rohové kopy po sobě, z druhého Hykman před bránou z voleje vystřelil, ale pozorný gólman měl. Ve 21. minutě po faulu Malečka domácí kopali přímý kop z 35 metrů, který Židlík následně úspěšně zlikvidoval. Za pět minut měli hosté velikou šanci ke skórování, když Štěpánek vyslal Strmisku, který šel sám na bránu stíhaný obráncem, ten jej lehce držel, Strmiska vystřelil vedle brány a sudího píšťalka zůstala němá. Za tři minuty další Strmiskovu šanci předčasně ukončil ofsajd. A do třetice v 36. minutě opět Strmiska šel sám na bránu, tentokrát mu obránce míč zezadu vykopl. Ve 43. minutě se ke kapitánovi Malečkovi dostal po střele míč na dorážku, tu poslal přímo na gólmana, následoval brejk domácích, kdy Metelka byl proti Židlíkovi úspěšnější a zprava z úhlu poslal míč do brány.

Jak špatně první poločas skončil, tak druhý i začal. Ve 49. minutě po nedorozumění Kanavala a Židlíka, který letící míč směrem k bráně chtěl vykopnout, se nakonec míč dostal za něho, kam naběhl Metelka a míč do brány dorazil. Poté hosté zabrali a tvořili si jednu šanci za druhou. V 55. minutě poslal Štěpánek míč před vápno, kde Maleček vystřelil k pravé tyči, ale gólman míč vyrazil na roh. V 58. minutě se dostal Hykman s míčem až do vápna, kde jej fauloval gólman, následně rozhodčí nařídil penaltu. K té se postavil Mazánek a s přehledem proměnil. V 61. minutě se k Mazánkovi u vápna dostal míč, následně vystřelil a míč letěl kousek nad břevno. Vyrovnání přišlo brzo, v 64. minutě Mazánek zleva poslal míč na Štěpánka, ten se dostal k velkému vápnu, obehrál protihráče a vystřelil k pravé tyči a nedal tak gólmanovi šanci. A za tři minuty byli hosté blízko vstřelení vedoucího gólu, když Maleček před bránou po krásné akci hostů poslal míč přímo do levé tyče. V 72. minutě Hykman kousek od levého rohu poslal centr před bránu, kde skvěle hrající Maleček hlavičkoval vedle pravé tyče. Hostům chybělo štěstí v proměňování šancí. To se ukázalo i v následující akci, po rohovém kopu domácích, se dostal míč k Liďákovi, jenž poslal míč na Hykmana, ten se s ním dostal až do vápna, ale vystřelil jen těsně vedle levé tyče. V 76. minutě kopali přímý kop z pravého rohu domácí, z něho vystřelili ve vápně vedle levé tyče. V 80. minutě dal Štěpánek krásný dlouhý centr do vápna, tam se dostal míč k Mazánkovi a ten přestřelil. Totožná situace se odehrála za tři minuty, opět stejní aktéři, tentokrát Mazánek vystřelil mezi tři tyče, ale gólman vyrazil na roh. V 88. minutě Tonar fauloval Hykmana a paradoxně dopadl o dost hůř než on, s krvácením z nosu musel vystřídat a do hry do něho naskočil Hajna. Bylo to osudové střídání, neboť tento hráč rozhodl zápas, když po rohovém kopu v 90 minutě prostřelil chuml hráčů před bránou a zajistil domácím tři body.

Dnes jsme odehráli možná nejlepší utkání na jaře a bohužel vyšlo to bodově naprázdno. Dostali jsme zbytečné góly a my se na ty naše nadřeli, z mnoha a mnoha šancí jsme proměnili pouhé dvě. Chtělo by to trochu štěstíčka, které proti nám soupeři mají. Kluci si zaslouží dnes pochvalu za bojovnost a za předvedený výkon. Byl to fotbal se vším všudy. Všichni dnes odehráli slušný zápas. Doufám, že takto zabojujeme i v Plavech a že se k nám nakloní i trochu štěstí. Nesvadba Michal

Branky: 45.min Metelka 1:0,49.min Metelka 2:0, 58.min Mazánek 2:1, 64.min Štěpánek 2:2, 90.min Hajna 3:2

Sestava Bozkov:

Kanaval - Liďák, Kurfiřt, Soudil, Židlík, Havel, Maleček, Mazánek, Štěpánek, Strmiska, Hykman

Sestava Jilemnice:

Černý - Pohořalý, Šnorbert, Jirousek, Figura, Hnik(77.Valušiak), Hradecký, Kubina, Malý, Tonar(88.Hajna), Metelka(92.Morávek)

Rozhodčí: Holec, Lesák, Dvorský           Delegát:p.Horáček          ŽK: 4:2                 Diváků: 50