Cihelné pole 19.5.2018              17:00

BOZKOV – HARRACHOV 3:9 (1:3)

Za krásného sobotního odpoledne se odehrálo na Cihelném poli utkání mezi Bozkovem a Harrachovem. Jediné pozitivum zápasu bylo, že diváci se nenudili a viděli 12 branek. Bohužel pro domácí diváky, většina z nich padla právě do bozkovské sítě. Ve 2. minutě kopali domácí rohový kop, z něho Havel z voleje pálil pouze vedle levé tyče. V 6. minutě roh zprava hosté odhlavičkovali do bezpečí. Za minutu Strmiska nabíhal zprava a poslal centr před bránu, ale ani dobíhající Havel s Kanavalem na něho nedosáhli, Štěpánek ho vrátil Kousalovi, ten následně Mazánkovi, který už vystřelil, ale jenom nad bránu. V 19. minutě po autovém vhazování před bránu se dostal míč k Davidovi a ten po zemi k levé tyči překonal Zemánka poprvé. Velkou šanci na vyrovnání měl vzápětí Havel, když se k němu dostal centr od Kanavala, ale on před odkrytou bránou nemířil přesně. Naštěstí svoji chybu částečně napravil za 4 minuty, když domácí kopali rohový kop, poté co brankář Uhlíř vyrazil Kanavalovu střelu do levé šibenice na roh, z kterého se trefil Havel hlavou.  Za dvě minuty měli domácí štěstí, když hosté trefili pouze tyč. Následovali dva rohové kopy ve 28 a 31. minutě, ale s oběma si poradila obrana domácích. Ve 34. minutě poslal Štěpánek centr před bránu, ale Havel hlavičkoval vedle. Za čtyři minuty šel Veselý sám na bránu a poslal hosty do vedení. Další gól přidal ve 42. minutě Veselý, když se trefil parádně pod břevno a do kabin se šlo lépe hostům.

Druhý poločas domácí chtěli nějaké góly přidat, a hlavně už žádný nedostat. Ale hosté v kabině zřejmě nabrali čerstvý střelný prach a následně pálili ostrými. Výsledkem toho bylo, že po pěti minutách hry už vedli 1:5!! Nejprve se trefil Kyncl, poté co šel opět sám na bránu, po druhé se trefil z rohu hlavou Halama. V 59. minutě poslal Liďák centr na Mazánka před bránu, ten vysoko přestřelil. V 63. minutě propadl míč ve vápně doleva až na nehlídaného Tuhelu a ten měl snadnou práci.  Domácí brzo odpověděli, hned za minutu se trefil na opačné straně Mazánek, ale i hosté hned odpověděli a v 65. minutě se zprava z velkého úhlu trefil k levé tyči opět Tuhela a dovršil tak hattrick. V 72. minutě se za Harrachov trefil ještě Barbořák. Pak domácí předvedli pěknou akci, když Štěpánek se dostal do vápna, mohl udělat gólmanovi kličku, ale radši přihrál doprava na nabíhajícího Kousala a ten nemýlil. Poslední slovo měli ale hosté a na konečných 3:9 upravil Barbořák, když po rohovém kopu domácích se dostal míč k němu na půlku, rozhodčí nemávl ofsajd a on šel sám na Zemánka.

Nechce se mi ani tento debakl hodnotit. Je to nepřijatelné doma dostat 9 gólů. Musíme se vzchopit a příští týden zkusit překvapit v Roztokách. Měli by snad přibýt minimálně 4 hráči oproti dnešnímu zápasu. Nesvadba Michal

Branky: 19.min David0:1, 25.min Havel 1:1, 38.min Veselý1:2, 42.min Tuhela1:3, 48.min Kyncl1:4, 50.min Halama 1:5,64.min Tuhela 1:6,65.min Mazánek2:6, 66.min Tuhela2:7, 72.min Barbořák 2:8, 77.min Kousal 3:8, 81.min Barbořák 3:9

Sestava Bozkov:

Zemánek –Liďák, Hykman, Červený, Hlava, Štěpánek, Kousal, Mazánek, Strmiska(64.Vrchovský), Havel(79.Šída), Kanaval

Sestava Harrachov:

Uhlíř-  Halama L., Tuhela, Bergmann, Barbořák, Kyncl(56.Vodseďálek), Veselý(50.Medal), David, Halama P., Jiroutek, Horáček(86.Kočib)

 

Rozhodčí: Linhart, Šubrt, Dytrt       ŽK: 0:0                Diváků: 70