planujvylety.cz

Přihlášení

Držkov 12.5.2018 17:00

DRŽKOV - BOZKOV 7:1 (4:1)

Bozkov se v dalším kole utkal s rivalem z Držkova. A hosté začali náporem. Už ve druhé minutě Kousal prověřil gólmana, ale ten byl pozorný. Minutu na to odvrátil rohový kop Seifert, takže nedošlo k ohrožení brány. Za minutu měli hosté další tutovku, když Hykman předložil před bránu Havlovi, ale ten vystřelil pouze na gólmana. V 8. minutě se blýskl v bráně Zemánek, když vyrazil šanci domácích na roh. V 9. minutě nestihl zakončit před prázdnou bránou Havel a ten samý hráč za minutu vystřelil ve vápně a opět trefil gólmana. V 11. minutě Židlík nacentroval před bránu, ale nebyl nmikdo z dobíhajících, který by míč usměrnili do sítě a následně Červený vystřelil vedle. V 15.minutě vystřelil Havel parádně z otočky před bránou, ale gólman míč vykopl. V 18. minutě ještě hosté nezužitkovali přímý kop z 35 metrů, se kterým si poradil Balatka. A pak přišel pro agilní hosty šok. Kotyza se dostal do samotného úniku na bránu a nedal Zemánkovi šanci. Poté hosté zase začali tlačit, nejprve Mazánek vystřelil ve vápně, skvělý gólman opět měl, za tři minuty opět Mazánek vystřelil, tentokrát gólman vytěsnil míč na roh. Z rohového kopu Mazánka Havel trefil tyč. Nakonec se hosté konečně dočkali, když po Liďákově centru zprava se trefil z voleje Hykman. Radost jim zkazil za dvě minuty Vaníček, který vrátil domácím vedení. Ve 41. minutě se srazil soudil se spoluhráčem ve vápně, prokousl si ret a musel odejít ze hřiště. Do konce poločasu tedy dohrávali hosté v 10 a bylo to znát proti zkušeným hráčům Držkova. Ti do poločasu stihli navýšit na 4:1 a o zápase bylo téměř rozhodnuto.

Do druhého poločasu za Soudila naskočil Koudelka a hosté chtěli s výsledkem ještě něco udělat. V 52. minutě Havel vystřelil nad bránu. V 56. minutě se trefil za domácí čerstvý Skalický. V 64. minutě Zemánek chytil šanci domácích, kteří vystřelili z voleje na bránu. Za tři minuty zahrávali hosté rohový kop, Seifert před bránou hlavičkoval k pravé tyči, ale gólman měl. V 72. minutě Koudelka v dobrý pozici vystřelil, jenže skvělého Balatku nešlo překonat. Na druhé straně hned na to však domácí pálili ostrými a Vaníček navýšil na 6:1. V 81. minutě vybojoval Červený roh, k němu se postavil Mazánek, míč se dostal k Havlovi, ten ho poslal vedle pravé tyče. Za dvě minuty opět roh, tentokrát zleva, z něho Hykman hlavičkoval vedle. Na ostudných 7:1 upravil skóre Vaníček, poté co opět šel sám na bránu.

Výsledek je k nám až příliš krutý. Ale domácí hráli dobře, dávali si přesné přihrávky a zkušeně procházeli přes obranu. Škoda těch neproměněných mnoha šancí v prvních minutách zápasu, kdoví jak by se zápas odvíjel. Musíme zapomenout a soustředit se nyní na zbývající kola a uhrát ještě co nejvíce bodů. Bohužel současná situace nám to neulehčuje, na každý zápas nám chybí průměrně 6 hráčů. Nesvadba Michal

Branky: 26.min Kotyza 1:0, 36.min Hykman 1:1, 38.min Vaníček 2:1, 43.min Holeček 3:1, 45.min Dvořák 4:1, 56.min Skalický 5:1, 73.min Vaníček 6:1, 86.min Vaníček 7:1