^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Mobilní rozhlas

Akce Bozkov

Vstupenky do sokolovny Bozkov

logo evstuenka

 

planujvylety.cz

www.vsekolem.cz

Přihlášení

Smržovka         5.5.2018              17:30

SMRŽOVKA - BOZKOV 3:0 (0:0)

Bozkovští zajížděli na dohrávku zápasu do Smržovky. Kvůli velké marodce a absencím, nastoupilo velmi mladé mužstvo. Už v první minutě se dostal Maleček ke střele před vápnem, ale netrefil se mezi tři tyče. Ve 12. minutě na půlce domácí faulovali Štěpánka, hosté rozehráli ale hned o míč přišli a z akce nebylo nic. Velkou šanci měli domácí za minutu, když po autovém vhazování vybojovali roh a po něm vystřelil ve vápně domácí hráč, trefil tyčku a míč se odrazil naštěstí přesně k Zemánkovi, ten už si situaci pohlídal. Tři minuty na to kopali domácí přímý kop, k němu se postavil Nič Patrik, ale také nemířil přesně. Ve 25. minutě mohli domácí běžet sami na bránu, ale míč si jejich hráč sklepl rukou a rozhodčí akci zastavil. Ve 27. minutě Zemánek vykopl další šanci soupeře a zachránil tak čisté konto. Ve 36. minutě musel střídat Kubán kvůli zranění a do hry za něho naskočil Hlava. Za dvě minuty se ukázali zase hosté, když Kousal vystřelil z 30 metrů a míč proletěl kolem levé tyče. Zanedlouho zase čaroval Zemánek, když vyrazil na roh další velkou šanci. Poslední akci před koncem poločasu měli hosté, k přímému kopu u půlky se postavil kapitán Liďák, vystřelil, ale gólman měl.

Do druhého poločasu kvůli zrnění nemohl už nastoupit kapitán Liďák a nahradil ho Šída. A hosté začali poločas akcí, u centru zleva byl ale první gólman Čermák. Ve 49. minutě domácí zahrávali rohový kop zprava, ale Štěpánek ho odvrátil pryč.  V 51. minutě poslal Havel pěkný centr od levého rohu před bránu, kde hlavičkoval Šída vedle levé tyče.  A potvrdilo se pravidlo nedáš dostaneš. Minutu na to domácí vystřelili na bránu hostí, Zemánek míč vyrazil doprava, kam nabíhal Jelínek a ten míč bez problému uklidil do sítě. A za tři minuty ten samý hráč navýšil z nařízené penalty. V 59. minutě poslal Koudelka kousek od pravého rohu centr před bránu domácích, ale míč letěl pod břevno a gólman ho musel vytáhnout aspoň na rohový kop.  Za tři minuty další velká šance hostí, když Havel vystřelil ve vápně, ale gólman opět vyrazil na roh. Následovali dva neúspěšné rohové kopy. V 68.minutě domácí pojistili výhru dalším gólem, poté co se hostující obrana nedohodla a Jelínek běžel sám na bránu- 3:0. Za sedm minut ještě Zemánek vyboxoval další šanci domácích. V 81. minutě kopali domácí rohový kop, ale kvůli útočnému faulu z něho nic nebylo. Poslední šanci zápasu měli hosté, když Štěpánek poslal zleva centr před bránu, ale o chvilku dříve než Šída u něho byl Čermák.

První poločas jsme přestáli a neobdrželi žádný gól, ve druhém ale po pár chybách jsme vybídli domácí k vedení. Bohužel nám chybělo mnoho hráčů, a navíc se nám ještě dva zranili během zápasu. Prožíváme nejhorší období a kvůli velké marodce, nevypadá že by mohlo hned skončit. Musíme zabojovat a zkusit ještě nějaké body získat. V sobotu máme derby s Držkovem a nečeká nás nic lehkého. Nesvadba Michal

Branky: 53.min Jelínek 1:0, 56.min Jelínek 2:0, 68.min Jelínek 3:0

Sestava Bozkov:

Zemánek - Židlík, soudil, Hykman, Liďák(46.Šída), Štěpánek, Maleček, Kousal, Koudelka, Havel, Kubán(36.Hlava)

Sestava Smržovka:

Čermák-Beránek, Patočka, Sucharda, Vokuš, Frydrych(84.Červenka), Jelínek(83.Suchý), Hnídek, Nič P., Štěpánek Mar., Štěpánek Mir.(81.Nič D.)

 

Rozhodčí: Mizera, Mařatka, Klement              ŽK: 1:1                         Diváků: 80