^Zpět nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Akce v Bozkově

Nezapomeňte při návštěvě Bozkova

Mobilní rozhlas

Akce Bozkov

Vstupenky do sokolovny Bozkov

logo evstuenka

 

planujvylety.cz

www.vsekolem.cz

Přihlášení

Rokytnice nad Jizerou                      28.04.2018    17:00

JABLONEC NAD JIZEROU - BOZKOV 3:2 (3:0)

V sobotu zajížděli hráči Bozkova do Rokytnice na zápas s Jablonečkem. Očekával se tuhý boj a kvalitní fotbal. V 6. minutě vystřelil hráč domácích z 30 metrů vedle levé tyče. Za dalších 6 minut to zkusil na druhé straně Hykman, když před vápnem z otočky vystřelil, ale gólman měl. Za dvě minuty domácí kopali přímý kop z 35 metrů, ale opět nemusel Zemánek zasahovat, míč prošel kolem tyče. Ve 22. minutě podnikl Seifert krásnou sólo akci, když se prokličkoval až do vápna, vystřelil, ale gólman míč vykopl. Za čtyři minuty Havel šel na bránu, dostal se do obležení protihráčů, tak míč předložil Soudilovi a ten vystřelil hodně nepřesně. Ve 31. minutě nebyl Holmanovi odmávaný jasný ofsajd a poté byl faulovaný ve vápně zezadu a rozhodčí nařídil penaltu. Tu sám Holman proměnil a domácí vedli 1:0. Ve 39. minutě Koudelka naběhl k levému rohu, tam byl zfaulovaný, k přímému kopu se postavil Mazánek, ten ho poslal na Kousala, který vystřelil nad bránu. Ve 43. minutě úmyslně zahrál nad hlavou rukou Holman před vápnem hostí, ti začali protestovat a rozhodčí odpískal přímý kop proti bráně Zemánka!! Z přímého kopu se pak trefil hlavou ve vápně Pičman. Rozladění hosté poté přestali hrát a dostali do kabin během minuty ještě jeden gól.

Do druhého poločasu udělal trenér několik změn v sestavě, Červeného přesunul dopředu, Liďáka dozadu, Havla do zálohy. A nakonec se ukázalo, jak skvělý to byl tah. Ještě ale ve 48. minutě Holman vystřelil z otočky ve vápně, naštěstí míč letěl nad bránu. V 52. minutě Červený po chybě obránce, který neodehrál míč, vstřelil kontaktní gól. Za 8 minut byl opět Červený u situace, která mohla skončit gólem, když gólmanovi projel míč mezi nohami, a on chtěl dorážet, ale nakonec gólman míč měl. V 63. minutě kopali domácí přímý kop ze 40 metrů, ale Zemánek v pohodě měl.  Dvě minuty na to vybojoval rohový kop Koudelka, k němu se postavil Červený, míč se poté dostal k Mazánkovi, ale jeho střelu gólman měl. V 72. minutě vybojoval kapitán hostů roh, ale ten neohrozil bránu. Ale za 3 minuty už se mohli radovat bozkovští. V 75. minutě šel Hykman sám na bránu, vystřelil, gólman míč vykopl, ten se dostal k Havlovi, jenž byl faulovaný u vápna a z následného přímého kopu se Červený trefil přímo do pravé šibenice. Za dvě minuty na to k rohovému kopu se postavil Červený, domácí ho odhlavičkovali pryč, ale po minutě se dostal míč zpět k Červenému u vápna, odkud vystřelil, ale gólman měl. Pak hosté se tlačili za vyrovnáním, ale slibnou šanci Židlíka ukončil sporný ofsajd. Domácí nakonec vítězství udrželi a hosté vyšli opět bodově naprázdno.

První poločas jsme nezvládli, hlavně poslední dvě minuty. Poté po domluvě v kabinách a přeskupení týmu se hra výrazně zlepšila a hnali jsme se za vyrovnáním. To bohužel nepřišlo a tak opět nemáme ani bod. Snad tento zápas a hlavně druhý poločas přinesl něco nového do týmu a začnou se zúročovat naše šance a snažení. Nesvadba Michal

Branky:  31.min Holman z pen 1:0, 43.min Pičman 2:0, 45.min Vrána P. 3:0, 52.min Červený 3:1, 75.min Červený 3:2

Sestava Bozkov:

Zemánek – Seifert, Červený, Soudil, Židlík, Liďák, Mazánek, Kousal (61.Štěpánek), Koudelka, Hykman, Havel

Sestava Jablonec:

Vízek – Vrána P., Šír, Havrda, Nechanský, Vrána J.(85.Exner), Adámek P., Zahradník (66. Linek), Havlíček, Pičman, Holman(71.Adámek T.)

Rozhodčí:    Pánek, Klement, Smoleňák   Delegát: p.Pekař        ŽK: 2:3     Diváků: 137